DAEMON Tools Ultra 1.1 İndir

DAEMON Tools Ultra: Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools Ultra; basit disk imaj dosyaları hazırlama ve sanal CD / DVD sürücüleri taklit için kolay araçlar sunar en popüler sanal sürücü programıdır.

DAEMON Tools Ultra en çok kullanılan sanal sürücü programıdır.

DAEMON Tools Ultra  sanal sürücü oluşturma programı en çok oyun oynayanlar için faydalı. Sanal sürücü özelliği ile oyunların gerçek CD’lerini taklit ederek yükleme ve oynama imkanı sunuyor.

.mdx, .mds/.mdf, .iso, .b5t, .b6t, .bwt, .ccd, .cdi, .bin/.cue, .ape/.cue, .flac/.cue, .nrg, .isz disc imaj dosyaları açma yeteneğine sahiptir.

Özellikle .iso, .bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi özel dosya biçimlerini açması kullanıcıları memnun ediyor.


.iso, .mds/.mdf and .mdx imaj dosyalarını CD, DVD, Blu-ray disklere yazdırma imkanı sunuyor. İmaj dosyaları sıkıştırma yaparak az yer kaplamasını sağlıyor. Şifre belirleyerek imaj dosyalarını güvende tutabilirsiniz. Ayrıca imaj koleksiyonunuzu yönetme imkanı sunuyor.

Medya aygıtları sanallaştırma özelliği de mevcut. Aynı anda birkaç imaj monte etmek için 4 sanal cihazlara (tüm DT ve SCSI) kadar oluşturabilirsiniz.

Sanal sürücüleri özelleştirme: bir sürücü harfi, DVD bölge, vb değiştirme mevcut.

DAEMON Tools Ultra – Ekran Görüntüleri

daemon tools ultra

DAEMON Tools Ultra 1.1 İndir İçin Yorum Yap