CSR Racing İndir (iPhone / iPad)

CSR Racing: iPhone, iPad Ücretsiz Çevrimiçi Araba Yarışı

CSR Racing, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza indirerek ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi araba yarışlarından bir tanesidir. Stratejik sürüş tarzınıza uygun araç yükseltmek için turbo, motor aşamaları, yarış lastikleri ve daha fazlasını seçerek mükemmel bir araç deneyimi yaşayabilirsiniz.

CSR Racing oyununda yer alan 65’in üzerinde lisanslı araba (Hennessey Venom, Mustang Cobra Jet ve Pagani Zonda R.), göz alıcı grafikleri, bağımlılık yapan oyun tasarımı ve çetin çevrimiçi rekabetiyle şehrin sokaklarındaki en müthiş kalkış yarışı sahnelerini sizlere getirmekte. Oyunu hem hızlı yarış olarak hem de daha uzun süren yarış turlarına katılarak liderlik panolarında kendini zirveye doğru götür. Özel yapım şık boyalarla, plakalarla ve desenlerle farkını göster ve yarış kazançlarını arttır.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;


  • Ücretsiz
  • Çevrimiçi yarış keyfi
  • Liderlik tabloları
  • Tabletler için optimize edilmiştir
  • Mükemmel grafikler
  • Müthiş ses efektleri

En güncel içeriğe ve özelliklere erişmek için, oyunu oynarken cihazının İnternet’e bağlı olduğundan ve profilinin çevrimiçi olarak yedeklenmiş olduğundan emin ol.

NOT: CSR Racing ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir. İznin olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seç, bir PIN oluştur ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştir. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunu girmen gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklında bulundur.

CSR Racing Ekran Görüntüleri

CSR-Racing

CSR Racing İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap