CDBurnerXP

CDBurnerXP: Ücretsiz CD, DVD, ISO, HD-DVD, Blu-Ray Yazma Programı

CDBurnerXP CD ve DVD yazmak için ücretsiz bir programdır. CDBurnerXP kullanımı kolay ve mükemmel özellikleri ile dolu geliyor. Veri disklerine ek olarak, CDBurnerXP aynı zamanda ses ve video CD’leri yazdırmayı sağlar. CDBurnerXP ücretsiz kullanarak CD-R / CD-RW / DVD+R / DVD-R / DVD+RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD / HD-DVD çift katmanlı ortamlar da dahil olmak üzere veri yazabilir.

CDBurnerXP

Verilerinizi koruyabileceğiniz kalıcı yedek disklerde veri yazmayı destekler. Bu yazılım ile yazılımı önyükleme menüsünden çalıştırmak için bile önyüklenebilir diskler oluşturmanızı sağlar.

CDBurnerXP de önceki (ISO 9660) oturumları içe aktarabilir ve CD / DVD mevcut dosya yapısını düzenleyebilirsiniz. Hatta bu yazılımı kullanarak yeniden yazılabilir CD’leri silebilirsiniz.


Bu yazılımı kullanarak ISO dosyalarını yönetebilirsiniz. CDBurnerXP kullanarak bir CD / DVD’ye ISO dosyalarını yakabilir, ISO dosyaları oluşturabilirsiniz. Hatta yazılım dahili görüntü dönüştürücü kullanarak NRG görüntüleri BIN görüntüleri dönüştürebilirsiniz.

CDBurnerXP Print Cover

CDBurnerXP, Data ve Audio CD için basit kapaklar oluşturmanızı sağlar. Doğrudan CD / DVD görüntüleri yazdırabilirsiniz, böylece CDBurnerXP LightScribe entegrasyonu destekliyor. LightScribe temelde HP tarafından geliştirilen bir teknolojidir. CDBurnerXP aynı zamanda komut satırı versiyonu ile geliyor ve çoğu USB, Firewire, IDE ve SSCI sürücüleri destekler.

CDBurnerXP İndir – Download

CDBurnerXP ücretsiz CD/DVD yazma programını buradan indirebilirsiniz.

CDBurnerXP: Ücretsiz CD, DVD, ISO, HD-DVD, Blu-Ray Yazma Programı İçin Yorum Yap