APUS Başlatıcı (Android)

2.4.0

Android İçin APUS Başlatıcı Uygulaması

Android için APUS Başlatıcı ile, APUS Mobil Arama kullanarak uygulamalar veya web siteleri kolayca bulabilir, APUS Boost kullanarak cihazınızın hızını artırabilir, Apus Power+ ile pil ömründen tasarruf eder ve APUS Temalar ve Duvar kağıtları ile ana ekranınızı kişiselleştirebilirsiniz.

APUS Başlatıcı uygulaması ile Android telefonu hızlandırmak ve kullanımı kolaylaştırmak mümkündür. APUS Başlatıcı uygulamasını ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

APUS Başlatıcı Özellikleri:

Öncelikli uygulamalar ve akıllı klasörler: Elverişli otomatik kategori veya kullanımına göre uygulamaları ana ekranda sıralanır bulun.

Boost: Her zamankinden daha hızlı oyunlar, uygulamalar ve mesajlar arasında geçiş yapabilirsiniz, böylece tek dokunuşla cihazınızın RAM’ini temizleyin.

Mobil Arama: İnternet üzerinde eğlenceli uygulamalar / oyunları arayabilir ve sağ ana ekrandan telefon ya da tablet uygulamaları bulabilirsiniz.


Duvar kağıdı: Ana ekran için yeni nefes kesen HD duvar kağıtları ayarlayın. Dünya çapında APUS kullanıcılarla Photo Story ile favori duvar kağıtları paylaşın.

Temalar: Her ay eklenen yeni temaları ücretsiz indir.

Free Swipe: Hızlı bir şekilde son kullanılan uygulamalar menüsünü ve cihazınızın sistem ayarlarını açmak için Ücretsiz Swipe sekmesini kaydırın.

Newsfeed: Trend haberleri okuyun veya ana ekranda tek bir dokunuşla ile web’de arama yapın.

Gelişmiş App Market: Basit bir düzen ile zahmetsizce uygulama mağazasına göz atın.

Ekran Geçiş Efektleri: Geçiş efektleri ile ekranlar arasında geçişleri özelleştirin.

Power+: Android cihazın pil ömrünü uzatın ve pil kullanımını izleyin.

APUS Başlatıcı (Android) İçin Yorum Yap