AntiSnooper Lite 1.1 İndir

Meraklı Gözlerden Ekrandaki Verilerinizi Koruyun

AntiSnooper Lite, açık uygulamalarınızı ve verilerinizi meraklı gözlerden koruyan ücretsiz ekran koruma programıdır. Mesala Skype ile arkadaşınız ile sohbet ediyorsunuz. Bilgisayar ekranında Skype programının bulunduğu kısmı görünmez yapabilir veya bulanıklaştırarak ekran da ne olduğunu gizleyebilirsiniz.

AntiSnooper, hızlı bir şekilde açık pencereleri simge durumunda küçültebilir, sadece farenizi hareket ettirerek uygulamanın kapanmasını sağlayabilir ve otomatik olarak pencerenin içeriğini okunamaz veya tanınmaz yapmak için yardımcı olacaktır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olarak zaman aşımını ayarlayabilirsiniz.


AntiSnooper “Protected Profiles” (Korumalı Profiller) listesine uygulamaları (örneğin, word, tarayıcı vb) eklediğiniz zaman, uygulamalar karanlık olacak/belirsizleşecek, diğer tüm pencereler her zamanki gibi davranacaktır.

AntiSnooper programının kullanımı çok kolaydır. Windows Protection kısmından açık pencerenin korumasını, Protected Profiles kısmından uygulamaların korunmasını sağlayabilirsiniz.

AntiSnooper – Ekran Görüntüsü

AntiSnooper-indir-

AntiSnooper Lite 1.1 İndir İçin Yorum Yap