Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube (Android)

Son Sürüm

Android İçin Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube

3/5, Toplam: 2 kişi

Anadolu Hayat Emeklilik artık Android mobil cihazlar için ücretsiz Mobil Şube uygulamasını yayınlamış durumunda. Android cihazlardan Anadolu Hayat Emeklilik işlemlerinizin bir çoğunu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme, ödeme talimatı, fon değişikliği gibi özelliklerin olmaması da hayal kırıklığına neden olmuş durumda. Uygulama daha yeni Android piyasasına çıktığı için bazı özellikler mevcut değil ancak güncellemeler ile bu eksiklikler ortadan kaldırılacaktır.


Android için Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube uygulaması ile bireysel emeklilik hesaplarınızla ilgili güncel birikim, devlet katkısı, fon dağılımı ve diğer tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilir, geçmiş işlemlerinizi görüntüleyebilir, dilerseniz iletişim bilgilerinizi hızlıca değiştirebilirsiniz.

Hayat sigortanızın poliçe ve teminat bilgilerine hemen ulaşabilir, iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bireysel emeklilik veya hayat sigortası ürünlerimizden birine sahipseniz, Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube’ye T.C. Kimlik/Müşteri Numaranız ve internet şifreniz ile giriş yaparak, istediğiniz her an ürünlerinizi inceleyebilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube (Android) İçin Yorum Yap