AdwCleaner 4.0.0.2 İndir

AdwCleaner: Zararlı Yazılımları ve Eklentileri Temizleme Programı

AdwCleaner, bilgisayara istenmeden yüklenen uygulamaları ve eklentileri ortadan kaldıran ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Malware ya da casus yazılımların çoğu türlerine karşı temizleme aracıdır. Program bilgisayarı ve tarayıcıları inceler, sadece istenmeyen yazılımları tanımlar, aynı zamanda bilgisayardan veya tarayıcılarından kaldırmayı sağlar.


Can sıkıcı araç çubuklarından kurtulmak, tarayıcı eklentilerini veya kullanıcının rızası olmadan sisteme yüklenen uygulamaları AdwCleaner sayesinde kaldırabilirsiniz. Sadece ücretsiz yazılımlar genellikle reklam yoluyla finanse edilir ve böylece adware/reklam yazılımı tarafından sağlanır. Bilgisayarınıza herhangi bir programı yüklerken karşımıza çıkar veya hiç farkında olmadan sisteme yüklenir. Örneğin – Delta Search veya ask.com gibi bir araç çubukları yüklenebilir. Ve işin en sinir bozan tarafı ise, bilgisayardan kaldırmak istediğimiz zaman da sorun çıkarırlar. Bu program ile artık sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen bu program kullanım için taşınabilir herhangi bir depolama aygıtına aktarılabilir. İstenildiği zaman anında çalıştırma imkanına sahip olacaksınız ve temizlenmesi gereken uygulamaları anında tespit edip kaldırabileceksiniz.

Programı kullanmaya başlamadan önce tüm çalışmalarınızı kaydetmeniz son derece tavsiye edilir. Bu program sayesinde anasayfanızı değiştiren, toolbar yazılımları yükleyen  uygulamalardan ve eklentilerden kurtulabileceksiniz.

Bilgisayardan ve tarayıcılardan araç çubukları, malware ve casus yazılımları kaldırmak için ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan AdwCleaner programını tavsiye ederim.

AdwCleaner 4.0.0.2 İndir İçin Yorum Yap