Adepo Sanal Market İndir ( iPhone / iPad)

Adepo Sanal Market: iPhone / iPad için Online Alışveriş Uygulaması

Adepo Sanal Market; iPhone ve iPad akıllı telefonlarınız ile online olarak alışveriş yapabileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile alışverişe başlayabilirsiniz. Teknolojinin sağladığı en büyük kolaylıklardan bir tanesi de yerinden kalkmadan giyimden, yemek yemeye her çeşit alışveriş yapabilme imkanı.

Uygulama hakkında kısa bilgi verecek olursak; 

Adepo Sanal Market, binlerce ürün arsından online olarak alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Adepo Sanal Market uygulaması ile market alışverişiniz ayağınıza gelir. Verdiğiniz siparişlerde herhangi bir ürünü ister teslimat anında isterseniz 7 gün içerisinde hiçbir mazeret belirtmeden iade edebilirsiniz. Binlerce ürünü kolayca sepetinize ekleyip ücretsiz teslimat ile ayağınıza getirtip ödemeyi isterseniz kapıda isterseniz online olarak yapabilirsiniz.
Barkod okuma özelliği sayesinde satın almak istediğiniz ürünün barkodunu okutmanız yeterli. Market alışverişiniz artık çok daha hızlı. Adepo Sanal Market uygulaması ile ister evinize, ister ofisinize ya da isterseniz sevdiklerinize teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.


Siparişinizin teslimi için 09.00-22.00 saatleri arasındaki 30 dakikalık ya da geniş zaman dilimlerini seçebilirsiniz. Adepo dakiktir. Evde siparişinizi beklemek zorunda kalmazsınız. Ürünleriniz aynı gün ya da dilerseniz 1 haftaya kadar seçeceğiniz ileri tarihte teslim edilir.

Adepo Sanal Market Ekran Görüntüleri

Adepo Sanal Market indir ( iPhone  iPad)Adepo Sanal Market indir ( iPhone  iPad)Adepo Sanal Market indir ( iPhone  iPad)

Adepo Sanal Market İndir ( iPhone / iPad) İçin Yorum Yap