8oot Screen Logo Changer İndir

3.67/5, Toplam: 3 kişi

Windows 8.1 Açılış Ekranı Resmini/Logosunu Değiştirme Programı

Windows 8.1 açılış ekranı logosunu değiştirmenin mümkün olduğunu biliyorum. Yöntem biraz karmaşık olsa da, düzenleme veya özgün sistem dosyalarını değiştirmeyi içerir ve sistem dosyaları ayıklamak için bir araç indirmek gerekir.

Bugüne kadar açılış logosunu ve mesajları devre dışı bırakarak açılış ekranını özelleştirmek için araçlar ve kılavuzlar olmasına rağmen, Windows 8 açılış ekranı varsayılan resmini değiştirmek için tek bir araç bile yoktu. Neyse ki deviantart üyesi Victor Alberto Gil, kolayca varsayılan önyükleme logosu resmini değiştirmek için yeni bir araç yayımladı.

8oot Logo Changer özel bir resim ile Windows 8/8.1 varsayılan önyükleme logosu resmini değiştirmek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Araç, Resources (kaynaklar) klasöründe bulunan bootres.dll dosyası içinde paketlenmiş varsayılan 6 BMP dosyalarını değiştirerek iş yapar.


Bu aracı kullanarak, varsayılan açılış logosunu değiştirmek istediğiniz zaman, masaüstünün sağ alt kısmında Test Modu ile filigranı görebileceğini unutmayın.

Test Modu filigranı görmek için imkan sağlar ve ayrıca shell32.dll.mui ve basebrd.dll.mui düzenleyerek filigranı gizlemek için bir yamaya sahiptir.

8oot Logo Changer kullanarak Windows’u 8.1’nin açılış logosu değiştirmek son derece kolaydır. Yapmanız gereken uygulamayı çalıştırdığınızda, TESTMODE sekmesine geçmek, resim dosyasına göz atmak için Load Picture düğmesine tıklamak.

8oot Screen Logo Changer Ekran Görüntüsü

8oot Screen Logo Changer indir

8oot Screen Logo Changer İndir İçin Yorum Yap