360 TurboVPN

1.1.0.1046

360 TurboVPN İle Engellenmiş Sitelere Giriş Yapabilirsiniz

360 TurboVPN, güvenli ve hızlı internet bağlantısı sağlayarak engellenmiş sitelere giriş imkanı sunan, Türkçe dil desteği de bulunan yasaklı sitelere giriş için kullanacağınız bir VPN hizmetidir. Diğer VPN hizmetlerinde olduğu gibi ücretsiz olarak bazı kısıtlamalar ile yasakları ortadan kaldırabilirsiniz ama ücretli sürüme geçiş yapmanız istenecektir.

İnternet üzerinde tüm kısıtlamaları ortadan kaldırmak ve herhangi bir engel ile karşılaşmadan internette anonim ve güvenli gezinmek için yardımcı olan uygulamalardan biridir. Otel, restoran, kafa gibi halka açık WiFi kullanım olan mekanlarda hesaplarınıza ulaşılması çok kolay olabilir. Güvenli olmayan WiFi bağlantılar kişisel bilgilerinizi çalmak için ortam oluşturmaktadır. Bu nedenle güvenmediğiniz WiFi bağlantılarla internete giriş yapmanız tehlikelidir. 360 TurboVPN ve benzeri VPN programları internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinmeyi sağlar. Gerçek IP adresini gizleyerek ve farklı coğrafi bölgeden giriş yapmış gibi ara sunucu sağlayarak tüm engelleri ortadan kaldırabilir ve engelli sitelere giriş yaparak sorunsuz bir internet keyfi yaşayabilirsiniz.


360 TurboVPN üç ana özellik üzerine kurulmuştur. Çevrimiçi gizliliğinizi koruyarak, çevrimiçi görüntülerinizi gizleyerek gizliliği korur. Çevrimiçi etkinliğinizin izlenmesini veya araştırılmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra internette gezinirken başkaları tarafından veya internet korsanlarına karşı gözetlenmeyi durdurur. Nerede olursanız olun coğrafi olarak kısıtlanmış tüm web sitelere giriş yapmayı sağlar.

360 TurboVPN Nasıl Çalışır?

VPN, sizinle ilgili web siteleri arasındaki İnternet trafiğiniz için güvenli bir tünel oluşturur. İnternet üzerinden gönderdiğiniz tüm veriler şifrelenir ve başkaları tarafından okunamaz hale getirilir. Çevrimiçi olarak yaptığınız her şey korunur, böylece içiniz rahat bir şekilde İnternet’te gezinebilir, paylaşım ve alışveriş yapabilir, bankacılık işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Not: 500MB ücretsiz veri için kayıt yapabilirsiniz.

360 TurboVPN İçin Yorum Yap